Компанія Mediatrade впровадила IP-інтерком систему TOA в Науково-виховний комплекс «Новопечерська школа»

Обладнання для IP-інтерком системи:

  • Виклична панель RS-460 – 43 шт.

  • IP-мастер станція N-8600MS – 2 шт.

  • Комутатор N-8400RS – 3 шт.

  • Коммутатор N-8000AF – 1 шт., об’єднаних в одній мережі (192.168.1. *) за допомогою мережевого світча. Кожному з пристроїв присвоєний статичну IP-адресу.

Світч ТОА N-8400RS є блоком інтерфейсу, який використовує технологію пакетної передачі аудіо в локальній мережі. Він має 16 входів з можливістю підключити 16 викличних панелей RS-460 за допомогою кабелю «вита пара». Максимальна кількість підключених до локальної мережі N-8000 компонентів системи, таких як N-8400RS, може бути — 192 шт. Підключення пристрою до локальної мережі дозволяє прийом на викличні панелі пейджингових викликів і дає можливість дзвонити на майстер-станції IP. Конфігурація даного комутатора виконується за допомогою програмного забезпечення, що постачається разом з обладнанням ТОА.

Викличні панелі RS-460 розмістили в кожному класі і встановили в антивандальному корпусі. Не забуваймо, що школа є школа, і міцний корпус продовжить термін експлуатації приладів. Панелі мають кнопку виклику для здійснення дзвінка на майстер станцію N-8600MC, мікрофон для розмови і динамік для прослуховування інформації, яка входить.

Підключення панелі виклику RS-460 здійснюється по кабелю «вита пара» безпосередньо до комутатора N-8400RS. Для підвищення гучності на викличних панелях, встановлених в класах, були задіяні 2-канальні підсилювачі. У приміщеннях з великою площею (спортзал і їдальня) 100В АМС МА120 підсилювачами звуку.

ТОА N-8600MS є багатофункціональною IP майстер-станцією, яка підключається до локальної мережі разом з рештою обладнанням ТОА і дозволяє спілкуватися як по гучному зв’язку, так і через телефонну трубку з панелі RS-460.

За допомогою N8600MS можна налаштовувати швидкий набір клавіш, що знаходяться всередині телефонної трубки, здійснювати дзвінки на окремі викличні панелі RS-460 в класах. Номер панелі виклику налаштовується за допомогою ПЗ, включеного в комплект поставки обладнання ТОА.

Система интерком зв’язку була налаштована на оповіщення як по-зонально, так і кожен клас окремо. Завдяки чому можна доносити інформацію тільки тим, кому вона призначена. Якщо виклик, здійснений з панелі на першу майстер станцію не приймається, то він автоматично перенаправляється на другу майстер станцію. У разі зворотного дзвінка з майстер станції на панель виклику сигнал приймається автоматично. Дзвінок з панелі на майстер станцію, яка зайнята розмовою з іншого RS-460 стає в чергу до кінця першої розмови. Налаштування всіх необхідних функцій мовлення відбувається через ПЗ ТОА.

www.romsat.ua